Vanille-Colibris Le Domaine Mannou
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Zoutwater zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Rolstoeltoegankelijk |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 70 m² Vanille-Colibris Le Domaine Mannou Sainte-Rose villa biedt uitzicht op de tuin en nodigt gasten uit om het Domaine de Séverin te bezoeken, op circa 4 km afstand.
Het Rhummuseum kunnen gaten op ongeveer 20 minuten te voet van het vakantiehuis vinden.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet, een douche en een wastafel. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een complete keuken en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Toilet voor gehandicapten
- Badkamer voor gehandicapten
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zoutwater zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een keukenfaciliteit in Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa?
Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa logeren. - ❓
Biedt Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa een mooi uitzicht?
Gasten van Vanille-Colibris Le Domaine Mannou villa hebben uitzicht op de tuin.